یک دانا

سریال «گشت پلیس» ۷ قسمتی شد

سریال «گشت پلیس» ۷ قسمتی شد

۲۵ شهریور ۱۳۹۷

با یک دانا همراه باشید

خبرگزاری صبا: سریال «گشت پلیس» به کارگردانی مهرداد خوشبخت و تهیه کنندگی سعید پروینی که مدتی است کار تصویربرداری خود را به اتمام رسانده این روزها در حال انجام مراحل فنی خود است.

سعید پروینی در خصوص آخرین وضعیت مراحل فنی این سریال به «صبا‌» گفت: هم اکنون در حال حاضر مراحل فنی این کار را به صورت همزمان انجام می‌شود که کار تدوین را مهدی جودی، صداگذاری را امین شریفی و آهنگسازی را بهنود یخچالی انجام می‌دهند.

سریال «گشت پلیس» ۷ قسمتی شد

پروینی در خصوص عدم حضور برخی اسامی که ابتدا به عنوان بازیگر این کار مطرح شده بودند ادامه داد : ابتدا این سریال در ۱۳ قسمت طراحی شده بود اما با توجه به شرایط مالی سازمان صداوسیما و معاونت اجتماعی ناجا تصمیم گرفته شد که این سریال در ۷ قسمت ساخته شود و بالطبع این اتفاق باعث کم شدن تعداد بازیگران این مجموعه شد و این که ادامه داشته باشد یا نه منوط به تصمیم مدیران سیمافیلم و ناجی هنر است.

وی در مورد زمان پخش «گشت پلیس» افزود : این سریال طبق آنچه که اعلام شده است در مهرماه و در هفته ناجا در هفت قسمت به روی آنتن تلویزیون خواهد رفت.

گفتنی است ؛ سریال «گشت پلیس» به کارگردانی مهرداد خوشبخت است . این سریال داستان چهار مامور نیروی انتظامی است که به فواصل مختلف درگیر عملیات‌های شهری می‌شوند. فرهاد قائمیان، برزو ارجمند، امیررضا دلاوری و رضا کریمی ترکیب اصلی بازیگران سریال “گشت پلیس” را تشکیل می‌دهند .


برچسب ها : , , , , ,

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.


برچسب ها