یک دانا

با ماد جدید بازی Monster Hunter: World ظاهر پایگاه‌تان را عوض کنید

با ماد جدید بازی Monster Hunter: World ظاهر پایگاه‌تان را عوض کنید

۹ شهریور ۱۳۹۷

با یک دانا همراه باشید

با ماد جدید بازی Monster Hunter: World ظاهر پایگاه‌تان را عوض کنید

آسترا (Astera) مقر اصلی شما در بازی Monster Hunter: World و البته یکی از بزرگ‌ترین آن‌ها در تمام این سری است. شما در این مکان می‌توانید انواع و اقسام افراد را پیدا کنید: زره‌ساز، دست‌فروش و علاوه بر تمامی آن‌ها صدها شکارچی دیگر که هر کدام در رابطه با موضوعی متفاوت در حال صحبت با یکدیگر هستند.

ولی می‌توان گفت که در مقر شما جای خالی یک مورد احساس می‌شود. برای اینکه یک مقر حس حماسی بودن را بتواند به شما منتقل کند، وجود پرچم کشورتان در آن امری ضروری است و  این نکته را می‌توان جزو معدود کمبود‌های مقر شما در این بازی دانست. اکنون با زحمت ماد سازها، این مشکل نیز به کلی حل شده است. ماد عرضه شده برای بازی به شما این اجازه را می‌دهد که پرچم کشورتان را در سراسر مقرتان آویزان کنید و علاوه بر لذت بردن از ظاهر زیبای آن، با انتقال حس حماسی از طریق پرچم‌ها شما برای مبارزه و شکار بعدی‌تان نیز آماده می‌شوید. هزاران پرچم از طریق این ماد قابل استفاده هستند مانند پرچم کشورهای برزیل، مالزی، اسکاتلند، آلمان و فرانسه. این ماد با بازخورد‌های بسیار مثبتی از طرف بازی‌بازان روبرو شد و از زمان عرضه تا به اکنون پیام‌های زیادی مبنی بر اضافه شدن پرچم‌های جدید به بازی به تیم سازنده فرستاده شده است.

این ماد یک روش ابتدایی ولی بسیار کارآمد را برای شخصی‌سازی آسترا پیشنهاد می‌دهد و با استفاده از آن می‌توانید حس خانه بودن را در این بازی بدست آورید. همچنین در قسمت زیر می‌تواند تصاویر منتشر شده از این ماد را مشاهده کنید:

بازی Monster Hunter: World در ۶ بهمن سال ۹۶ (۲۶ ژانویه ۲۰۱۸) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان و در ۱۸ مرداد (۹ اوت) برای رایانه‌های شخصی عرضه شده است.


منابع:gamefa

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.


برچسب ها