یک دانا

اطلاعات و تصاویر جدیدی از Ace Combat 7: Skies Unknown منتشر شد

اطلاعات و تصاویر جدیدی از Ace Combat 7: Skies Unknown منتشر شد

۸ شهریور ۱۳۹۷

با یک دانا همراه باشید

اطلاعات و تصاویر جدیدی از Ace Combat 7: Skies Unknown منتشر شد

شرکت باندای نمکو (Bandai Namco) به تازگی توضیحات جدیدی را در مورد برخی از شخصیت‌های بازی ارائه داده و همچنین تصویر نماد‌های اسکادران‌ها را نیز منتشر کرده است.

در ادامه، توضیحاتی کلی در مورد شخصیت‌های بازی ارائه شده است:

Rosa Cosette D’Elise شاهزاده Erusea است. با این‌که خانواده وی از افراد معمولی بودند اما پس از بازسازی صورت گرفته که به خاطر جنگ قاره‌ای انجام شد، پدر وی پادشاه شد.

Mihaly A. Shilage یک خلبان افسانه‌ای بوده که در میدان‌های جنگ زیادی، دشمنان بی شماری را به قتل رسانده است. وی خلبان برتر یگان آزمایشی Erusea محسوب شده و یک هواپیما Su-30SM را خلبانی می‌کند.

Dr. Schroeder یک مهندس است که در پایگاه تحقیقاتی  EASA (مدیریت هوا و فضای Erusea) کار می‌کند. وی در توسعه سلا‌ح‌ها برای ارتش Erusea فعالیت دارد و دارای شخصیتی محاسبه گر به مانند یک دانشمند است.

Avril Mead یک مهندس است که در پایگاه کیفری Osean فعالیت می‌کند. وی دارای شخصیتی مستقل بوده و به دلیل توانایی‌اش در تعمیر هواپیما‌ها، به “Scrap Queen” معروف است.

همچنین ما شاهد نشان شخصی بازی‌باز با نام مستعار بَبر و “سه خطا” (three strikes) وی درون واحد کیفری Spare نیز هستیم؛ تعداد خط‌های قرار گرفته برروی دُم ببر نشان دهنده میزان سنگینی جُرم‌های هر شخص است؛ سه خط، جُرم به شدت فجیعی را نشان می‌دهد.

علاوه بر اطلاعات مذکور، تصویر نمادهای هر یک از اسکادرا‌ن‌های حاضر در بخش داستانی بازی نیز به اشتراک گذاشته شده است. همان‌طور که انتظار می‌رفت، نماد اسکادران Spare بسیار ساده است؛ البته این گروهی است که از مجرمان کیفری به عنوان سرباز جنگی استفاده می‌کند.

در نهایت، برخی از تصاویر منتشر شده، هواپیما‌های قابل بازی را نشان داده که شامل F-16C Fighting Falcon، F-14D Super Tomcat، F-15E Strike Eagle، F-15C Eagle، F-104C Starfighter، Su-33 Flanker-D، MiG-29A Fulcrum، YF-23 Black Widow II، Gripen E، Su-57، MiG-21bis Fishbed، Rafale M و F/A-18F Super Hornet می‌شوند.

عنوان Ace Combat 7: Skies Unknown در تاریخ جمعه ۲۸ دی ماه ۱۳۹۷ (۱۸ ژانویه ۲۰۱۹) برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان منتشر می‌شود. این در حالی است که بازی‌بازان رایانه‌های شخصی، این عنوان را کمی دیرتر و در تاریخ جمعه ۱۲ بهمن ماه ۱۳۹۷ (۱ فوریه ۲۰۱۹) تجربه خواهند کرد.

شما می‌توانید اخبار این بازی را از این‌جا دنبال کرده و تصاویر جدید منتشر شده را در ادامه مشاهده کنید.


منابع:gamefa

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.


برچسب ها