یک دانا

با صدای خود آب حمام را گرم یا سرد کنید

با صدای خود آب حمام را گرم یا سرد کنید

۸ شهریور ۱۳۹۷

با یک دانا همراه باشید

روزنامه ایران: تنظیم گرمایش و سرمایش آب حمام را به دوش هوشمند Moen سپرده و با خیال راحت دوش بگیرید. تنها کافی است کاربر با صدای خود از این دوش بخواهد آب را گرم یا سرد کند. شرکت امریکایی Moen متخصص در تولید شیرآلات مدرن، دوش هوشمندی را طراحی و ساخته است که درجه حرارت آب را با صدای کاربر مدیریت می‌کند.

با صدای خود آب حمام را گرم یا سرد کنید

این دوش هوشمند با دستیار صوتی الکسا سازگار بوده و این قابلیت را به کاربر می‌دهد تا تنظیم سیستم گرمایشی و سرمایشی آب حمام را با صدای خود کنترل کند.

این سیستم دارای برنامه‌های از پیش تنظیم شده‌ای همانند «دوش صبحگاهی»، «دوش عصرگاهی» و حتی دوش پس از تمرین‌های ورزشی است که هر کدام با درجه خاصی مدیریت شده‌اند. تنها کافی است کاربر یکی از این گزینه‌ها را از الکسا درخواست کند.

این دوش به‌دلیل وجود هوش مصنوعی صدای کاربر را تشخیص داده و آن را اجرا می‌کند. این سیستم در درجه حرارت بین ۶۰ درجه تا ۱۲۰ درجه قابل تنظیم بوده و در دمای کمتر یا بیشتر از این مقداربا وجود درخواست کاربر، آب گرم یا سرد نمی‌شود.

سوپاپ دیافراگم در دوش شامل صفحه نمایش LCD 5 اینچی و دکمه‌های مختلف برای کنترل دمای دستی بوده و نصب آن نیاز به یک نصاب حرفه‌ای دارد. تنظیم عملکرد این دوش هوشمند علاوه بر صدای کاربر از طریق تلفن هوشمند آیفون نیز صورت می‌گیرد.

با نصب اپلیکیشن موردنظر، کاربر می‌تواند تنظیم‌های مورد نظر را با تلفن همراه مدیریت کند. این سیستم هوشمند بزودی با قیمتی برابر یک هزار و ۲۲۵ دلار امریکا به بازارهای جهانی عرضه می‌شود.


برچسب ها : , , , , , , , , ,

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.


برچسب ها