یک دانا

المان‌های رابط کاربری Cyberpunk 2077 را می‌توان خاموش کرد

المان‌های رابط کاربری Cyberpunk 2077 را می‌توان خاموش کرد

۸ شهریور ۱۳۹۷

با یک دانا همراه باشید

المان‌های رابط کاربری Cyberpunk 2077 را می‌توان خاموش کرد

سرانجام این هفته شاهد نمایشی طولانی از گیم‌پلی عنوان Cyberpunk 2077 بودیم و بیشتر طرفداران سبک نقش‌آفرینی از آنچه که دیدند راضی بودند. در این تریلر همچنین نگاهی اجمالی به رابط کاربری فعلی بازی داشتیم و ظاهرا این رابط کاربری به خصوص در مبارزات، آن‌طور که به نظر می‌رسد هجومی نیست.

مارسین موموت (Marcin Momot)، سرپرست انجمن بازی‌بازان، در گفتگویی با Sardukhar، مدیر انجمن‌های Cyberpunk 2077، اظهار داشت که تیم سازنده در نظر دارد تا اکثر المان‌های موجود در رابط کاربری را اختیاری کند. او در این خصوص به آمار آسیب اشاره کرد که قابلیت غیرفعال کردن آن، قطعا خبر خوبی به شمار می‌رود. در ادامه صحبت‌های او را در این زمینه می‌خوانید:

این دقیقا برنامه‌ای است که ما داریم. بیشتر المان‌های رابط کاربری (از جمله آمار آسیب) اختیاری خواهند بود.

طبق اظهارات سازندگان در سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt Red)، بازخوردها نسبت به گیم‌پلی این عنوان بسیار مثبت بوده است. همچنین سازندگان اخیرا در مورد سیستم پیشرفت شخصیت و تاثیر ماژول‌های مختلف در گیم‌پلی سلاح‌ها توضیحاتی ارائه داده‌اند. ظاهرا خود سازندگان نیز از واکنش‌های منفی نسبت به اول شخص بودن بازی آگاهی دارند؛ با این وجود شاید تخریب‌پذیری کامل محیط بتواند از بار منفی این واکنش‌ها بکاهد.

بازی Cyberpunk 2077 برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان در دست توسعه قرار دارد. همچنین شایعاتی مبنی بر میان‌نسلی بودن بازی به گوش می‌خورد. هنوز تاریخ انتشار مشخصی برای این عنوان اعلام نشده است. برای مشاهده اولین تریلر از گیم‌پلی بازی به این لینک مراجعه کنید. برای پیگیری سایر اخبار مربوط به بازی نیز به این آدرس مراجعه نمایید.


منابع:gamefa

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.


برچسب ها