یک دانا

لیست عناوین رایگان ماه سپتامبر پلی‌استیشن پلاس اعلام شد

لیست عناوین رایگان ماه سپتامبر پلی‌استیشن پلاس اعلام شد

۸ شهریور ۱۳۹۷

با یک دانا همراه باشید

لیست عناوین رایگان ماه سپتامبر پلی‌استیشن پلاس اعلام شد

سونی لیست عناوین رایگان ماه سپتامبر را برای مشترکین پلی‌استیشن پلاس اعلام کرد و خبر خوب این است که این لیست شامل عناوین بزرگی می‌شود. به دنبال عناوین Mafia III و Dead by Daylight که در ماه آگست رایگان شدند، حال در ماه سپتامبر شاهد عنوان Destiny 2 (که کمتر از یک سال از عرضه آن می‌گذرد) و عنوان تحسین‌برانگیز God or War III Remastered در لیست این ماه عناوین رایگان پلی‌استیشن پلاس هستیم.

Destiny 2 امروز در دسترس قرار می‌گیرد؛ یک هفته زودتر از سایر عناوین ماه سپتامبر. بنابراین بازی‌بازان می‌توانند به تجربه‌ی حالت PvE/PvP جدیدِ Forsaken بپردازند. شما می‌توانید تریلر مربوط به این محتویات جدید را در اینجا مشاهده کنید.

در ادامه اطلاعیه کامل سونی در خصوص عناوین رایگان ماه سپتامبر پلی‌استیشن پلاس را می‌خوانید:

Destiny 2

این عنوان تیراندازی آنلاین، شما را به سفری حماسی در منظومه شمسی می‌برد. در کمپینی سینماتیک، شما در جهانی پر از شخصیت‌های عمیق قرار می‌گیرید و برای بازپس گرفتن خانه‌ مبارزه خواهید کرد. از طریق‌های حالت‌های اشتراکی متعدد، در کنار دوستان خود به مبارزه بپردازید و یا در مسابقات چندنفره پرتنش، دیگران را به چالش بکشید.

God of War III Remastered

در نقش کریتوس بازی کنید؛ کسی که از اعماق هیدس به ارتفاعات کوه المپیوس صعود می‌کند تا انتقام خود را بگیرد. کریتوس باید با دو شمشیر زنجیری خود و مجموعه‌ای از سلاح‌های دیگر و جادو، با مرگ‌بارترین موجودات اسطوره‌ای روبرو شود و در جریان ماموریت بی‌رحمانه خود برای نابودی المپیوس، معماهایی پیچیده را حل کند. عنوان God of War III Remastered از تاریخ ۴ سپتامبر (سه‌شنبه ۱۳ شهریور ماه) برای دانلود در دسترس قرار می‌گیرد.

لاین‌آپ این ماه پلی‌استیشن پلاس شامل عناوین دیگری نیز می‌شود:

  • Another World – ۲۰th Anniversary Edition، پلی‌استیشن ۳ (کراس‌ بای با پلی‌استیشن ۴ و ویتا)
  • QUBE Director’s Cut، پلی‌استیشن ۳ (کراس‌ بای با پلی‌استیشن ۴)
  • Sparkle 2، پلی‌استیشن ویتا (کراس‌ بای با پلی‌استیشن ۴)
  • Foul Play، پلی‌استیشن ویتا (کراس‌ بای با پلی‌استیشن ۴)

علاوه بر عناوین بالا، سونی به عنوان مزایای اضافی، دو عنوان Here They Lie در سبک وحشت برای پلی‌استیشن ویتا و عنوان Knowledge is Power را نیز ارائه داده است.

همانطور که اشاره شد، بسته گسترش‌دهنده Forsaken، سه‌شنبه ۱۳ شهریور ماه (۴ سپتامبر) عرضه می‌شود. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این بسته و مشاهده تریلر آن به این آدرس مراجعه کنید.

نظر شما در مورد عناوین رایگان ماه سپتامبر پلی‌استیشن پلاس چیست؟ آیا بالاخره Destiny 2 را تجربه خواهید کرد و یا بیشتر به دنبال تکرار هیجان کشتار با کریتوس هستید؟


منابع:gamefa

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.


برچسب ها