یک دانا

راز محبوبیت پوتین فاش شد

راز محبوبیت پوتین فاش شد

۸ شهریور ۱۳۹۷

با یک دانا همراه باشید


نامه نیوز نوشت: ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه در میان مردم جهان از محبوبیت روز افزونی برخوردار است که این موضوع راز‌هایی در خود نهفته دارد.

به نقل از اسپوتنیک، رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین در کشورهای غربی از محبوبیت فراوانی برخوردار است که این موضوع بویژه در حزب آزادی اتریش، «جایگزین برای آلمان» و جبهه ملی اتریش به چشم می خورد.

پوتین قبل از ماجرای اتهامات روسیه مبنی بر “دخالت” در انتخابات ایالات متحده، که مسکو این موضوع را رد کرد، در میان جمهوریخواهان ایالات متحده رتبه خوبی داشت، به همین دلیل تعجب آور نیست که وزیر امور خارجه اتریش، کارین کناسیل، رئیس جمهور روسیه را به عروسی خود دعوت کرده است.

از جمله دلایل اصلی چنین محبوبیت پوتین در غرب، سه عامل ذکر شده است:

اول:رئیس جمهور روسیه خود را به عنوان حامی ارزش های سنتی، به ویژه ایده های مربوط به حفظ ارزش مردانگی و خانواده نشان می دهد.

دوم: پوتین به عنوان مخالف سلطه گری کشورها در حوزه های اجتماعی، نظامی و اقتصادی است، به عنوان مثال او مخالف تبلیغات همجنسگرایی و فمینیسم است، او مخالف سلطه گری ارز آمریکایی در صحنه جهانی است.

سوم: شخصیت رئیس جمهور روسیه در اروپا تحسین می شود، چرا که او یک شخصیت خوبی دارد، خودخواه نیست، فروتن است و حس شوخ طبعی دارد. این ویژگیهایی هستند که علت محبوبیت رئیس جمهور روسیه در غرب را افزایش داده است.


برچسب ها : , , , ,

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.


برچسب ها