یک دانا

- مدیر عامل Ubisoft می‌گوید در نهایت استریم کردن جایگزین دستگاه‌های بازی اختصاصی خواهد شد

– مدیر عامل Ubisoft می‌گوید در نهایت استریم کردن جایگزین دستگاه‌های بازی اختصاصی خواهد شد

۸ شهریور ۱۳۹۷

با یک دانا همراه باشید

مدیر عامل Ubisoft می‌گوید در نهایت استریم کردن جایگزین دستگاه‌های بازی اختصاصی خواهد شد

Yves Guillemot

چند ماه قبل خبری درمورد بیانیه‌ای از مدیر اجرایی Ubisoft درمورد هیجان‌زده بودن شرکت به دلیل استریمینگ بازی‌ها رو سیستم ابری منتشر شد.

به گزارش و به نقل از wccftech، در Gamescom 2018، حتی بنیان‌گذار شرکت، رئیس و مدیرعامل آقای Yves Guillemot به شکلی باز درمورد این موضوع با IGN صحبت‌هایی داشت و عنوان کرد بالاخره فناوری ابری می‌تواند جایگزین داشتن دستگاه‌های بازی اختصاصی شود.

“تکنولوژی درحال حرکت در این مسیر است. دستگاه‌ها قدرتمندتر خواهند بود و سیستم برای انتقال داده‌ها کارآمدتر می‌شود، پس در آن نقطه، می‌توانیم تجربه‌ی بهتری در استریم کردن چیزی که مجبوریم به‌خاطر آن یک دستگاه بخریم و به طور منظم آن را عوض کنیم داشته باشیم.

به نظرم امروز گفتنش سخت باشد ولی چیزی که می‌بینم گرایشی به این جهت است. قبلاً، ارتباط داشتن امری الزامی نبود. امروز، همینطور که بازی‌ها طی زمان تکامل پیدا می‌کنند، ۹۵ درصد یا حتی ۹۸ درصد افرادی که بازی‌های ما را انجام می‌دهند به طور مداوم نقشه‌های رایگان یا رویدادهای جدیدمان و حتی به روزرسانی‌هایی که منظماً منتشر می‌کنیم را تجربه می‌کنند.”

یک مشخصه‌ی اصلی دیگر آینده‌ی گیمینگ طبق گفته گیلموت این است که باید ساخت مبتنی بر جامعه‌ی طرفداران را فراهم کنند. Ubisoft به نوعی این کار را برای Beyond Good & Evil 2 و همکاری  HitRecord (استفاده از کارهای طرفداران در بازی اصلی) انجام می‌دهد.

“احساس می‌کنیم خیلی مهم است که جامعه‌ طرفداران را به ساخت بازی وارد کنیم تا وقتی بازی را انجام می‌دهند واقعاً حس در خانه بودن داشته باشند. همکاری با HitRecord راهی برای سازماندهی آن چیزها به نوعی که برای پاسخگویی به بسیاری از مردم کافی باشد بود. خیلی خوب کار می‌کند. پیشنهادات زیادی می‌بینیم که فوق‌العاده هستند. جداً این انتخاب قرار است تنوع و جذابیت بازی را بهبود ببخشد.

بازی‌ها دنیاهای واقعاً بزرگی می‌شوند. جداً خوب است خالقانی داشته باشیم که می‌توانند محیط‌هایی بسازند که کاملاً متفاوت از چیزی باشد که فقط یک تیم توسعه، حتی اگر ۵۰۰ عضو داشته باشد، می‌تواند تصور کند. دیدن اینکه بازیکنان با کمک یکدیگر چه کارهایی می‌توانند انجام دهند و چه چیزی می‌توانند بسازند جالب است. استفاده نکردن از کمک برای تجسم کردن چیزی که قرار است جهان بازی باشد درست نیست. نمی‌توانیم جلوی تمام مشکلات را بگیریم ولی می‌توانیم کشف کنیم در موقعیت‌های مختلف چه واکنشی نشان می‌دهیم. چطور چیزها را به نوع متفاوتی بسازیم؟ می‌خواهیم در چه مدل محیط اجتماعی‌ای زندگی کنیم؟ مردم چگونه در موقعیت‌های مختلف رفتار می‌کنند و غیره. چرا ازش استفاده نکنیم؟ در آن بازی‌ها با هم زندگی می‌کنیم و کار انجام می‌دهیم. باید اعلام کنید تکنولوژی‌های بعدی قرار است چه چیزی عایدمان کنند تا بتوانیم قبل از اینکه واقعاً برای همگان وجود داشته باشند پیش‌بینی کنیم و با آن‌ها بازی کنیم.”

با صحبت‌های او موافق هستید؟


منابع:pardisgame

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.


برچسب ها