یک دانا

بخش جست و جوی فروشگاه پلی‌استیشن ۴ به‌روزرسانی شد

بخش جست و جوی فروشگاه پلی‌استیشن ۴ به‌روزرسانی شد

۸ شهریور ۱۳۹۷

با یک دانا همراه باشید

بخش جست و جوی فروشگاه پلی‌استیشن ۴ به‌روزرسانی شد

به تازگی یک به‌روزرسانی کوچک برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر شده که بخش جست و جوی فروشگاه این کنسول را به‌روزرسانی می‌کند.

بدون تردید فروشگاه هر پلتفرم، از اهمیت بسیار زیادی در آن برخوردار است و کاربران زیادی برای تهیه بازی خود به آن مراجعه می‌کنند. به همین علت، برای کسب رضایت تمامی کاربران و بازیکنان، می‌بایست یک فروشگاه بدون مشکل و با یک رابطه کاربری ساده و مشخص طراحی شود. شاید بتوان گفت که مهم‌ترین مشکل فروشگاه پلی‌استیشن ۴، بخش جست و جوی آن است که بسیاری از کاربران در این نقطه به مشکل برمی‌خورند و در نهایت بازی یا فیلم مورد نظر خود را یافت نمی‌کنند.

تا قبل از این با ورود به بخش جست و جوی فروشگاه پلی‌استیشن ۴، باید از طریق تمامی حروف الفا انگلیسی که در اختیار شما قرار می‌گرفت، نام فیلم یا بازی‌‌ای که قصد داشتید آن را پیدا کنید، تایپ کرده و با انتخاب هر حرف، گزینه‌های کمتری در دسترس شما بود و در واقع تعداد این حروف الفا کمتر می‌شد. به این صورت نام نتیجه در صفحه سمت راست به نمایش درمی‌آمد که البته در بسیاری از مواقع، نمی‌توانستید تا بازی یا گزینه مدنظر خود را یافت کنید.

حال به نظر می‌رسد که سونی از طریق پیام‌های کاربران یا حتی اعتراضات آنان، متوجه وجود این مشکل شده و سیستم جست و جوی بازی را تغییر داده است. در به‌روزرسانی جدید منتشر شده برای کنسول پلی‌استیشن ۴، بخش جستجو بازی بهتر می‌تواند نتایج کاربران را نشان دهد و درصد خطای آن تا حد بسیاری زیادی کاهش پیدا کرده است. برای مثال، دیگر شاهد آن حروف الفبا و سیستم Auto FIlled نخواهیم بود و به جای آن یک کیبورد مخصوص در اختیار کاربران قرار گرفته است. در این حالت می‌توانید قسمتی از نام محصول مدنظر خود را تایپ کرده و به راحتی از طریق ایجاد یک ستون در سمت راست فروشگاه، نتیجه نهایی خود را یافت کنید.

تصویری از تغییر سیستم جست و جوی فروشگاه پلی‌استیشن ۴:


منابع:gamefa

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.


برچسب ها