یک دانا

اکتیویژن سیستم Signature Weapon را برای عنوان COD: Black Ops 4 معرفی کرد

اکتیویژن سیستم Signature Weapon را برای عنوان COD: Black Ops 4 معرفی کرد

۷ شهریور ۱۳۹۷

با یک دانا همراه باشید

اکتیویژن سیستم Signature Weapon را برای عنوان COD: Black Ops 4 معرفی کرد

شرکت اکتیویژن با انتشار مطلبی در وبلاگ رسمی بازی Call of Duty Black Ops 4، از سیستم جدید استفاده شده در این بازی با نام Signature Weapon رونمایی کرد.

براساس مطلب منتشر شده، این سیستم آیتم‌های تزئینی (Cosmetic Items) خاصی را برای هر سلاح در اختیار شما قرار می‌دهد. علاوه بر تغییر ظاهر اسلحه‌ی شما، هر یک از این آیتم‌ها چالش‌هایی مخصوص به خود را نیز به همراه خواهند داشت.

شرکت اکتیویژن تاکید کرده است که آیتم‌ Signature Weapon هیچ تاثیری در عملکرد اسلحه و قدرت آن نخواهد داشت. این آیتم‌ها تنها ظاهر سلاح شما را به شدت تغییر داده و آن را زیباتر می‌کنند.

پس از به دست آوردن هر یک از Signature Weaponها، باید چالش‌های مخصوص آن را در جریان بازی انجام دهید و با کامل کردن آخرین چالش، کیفیت Mastercraft این آیتم‌ها در اختیار شما قرار خواهد گرفت. شرکت اکتیویژن درباره‌ی چالش‌های مربوط به هر Signature Weapon توضیحی ارائه نکرده است ولی براساس اطلاعات منتشر شده از سوی این ناشر، برای به دست آوردن کیفیت Mastercraft هر یک از Signature Weaponها، باید مدت زمان زیادی را صرف انجام بازی و کامل کردن چالش‌ها کنید.

همچنین هنوز مشخص نیست که خود آیتم‌های Signature Weapon را از چه طریق می‌توان به دست آورد (به احتمال زیاد باید این آیتم‌ها را از طریق خریدهای درون‌برنامه‌ای و یا پاداش‌های دریافت شده در پایان هر بازی به دست آورید). همانطور که حدس زده‌اید، برخی از آیتم‌های Signature Weapon تنها با خرید نسخه‌های مخصوص بازی در اختیار شما قرار خواهند گرفت. اگر نسخه‌های  Digital Deluxe، Digital Deluxe Enhanced، Pro Edition و یا Mystery Box Edition را خریداری کنید، Signature Weapon مخصوص اسلحه‌ی MX-9 در اختیار شما قرار خواهد گرفت. ظاهر این Signature Weapon را می‌توانید در تصویر زیر مشاهده کنید.

همچنین فروشگاه GameStop در آمریکا، یک Signature Weapon مخصوص دیگر را برای کسانی که این عنوان را از طریق این فروشگاه خریداری کنند، در نظر گرفته است. با پیش‌خرید یکی از نسخه‌های عنوان Call of Duty Black Ops 4 از این فروشگاه، Signature Weapon مربوط به یک اسلحه‌ی کمری با نام Divinity به شما اهدا خواهد شد. این Signature Weapon یک ویژگی خاص نیز دارد که با کامل کردن تمامی چالش‌های مربوطه، نسخه‌ی طلایی آن با نام Divine Justice برای شما آزاد خواهد شد که تمامی بدنه‌ی اسلحه را طلایی رنگ می‌کند. تصویر این Signature Weapon و نسخه‌ی طلایی آن را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید.

عنوان Call of Duty Black Ops 4 در تاریخ  ۱۲ اکتبر سال ۲۰۱۸ میلادی (سه‌شنبه ۲۰ مهر ماه ۱۳۹۷) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.


منابع:gamefa

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.


برچسب ها