یک دانا

- کارگردان سابق بازی‌های Onrush و Driveclub به استودیوی Slightly Mad پیوست

– کارگردان سابق بازی‌های Onrush و Driveclub به استودیوی Slightly Mad پیوست

۷ شهریور ۱۳۹۷

با یک دانا همراه باشید

کارگردان سابق بازی‌های Onrush و Driveclub به استودیوی Slightly Mad پیوست


به گزارش و به نقل از Gaming Bolt، پاول روستچینسکی (Paul Rustchynsky) که کارگردانی ۲ بازی ریسینگ Onrush و Driveclub را برعهده داشته است، به تازگی در توئیتر اعلام کرده است که به استودیوی Slightly Mad پیوسته است. این استودیو در این چند سال با عرضه‌ی ۲ نسخه‌‌ی با کیفیت از سری Project CARS توانست به خوبی برتری خود را نسبت به دیگر رقبا ثابت کند.

روستچینسکی در این چند سال سختی‌های زیادی کشید و بد شانسی‌های زیادی هم نصیبش شد. او ابتدا در Evolution Studios عنوان Driveclub را ساخت که در زمان عرضه مشکلات زیادی به همراه داشت، اما پشتیبانی و تلاش استودیوی توسعه دهنده باعث شد تا در نهایت شاهد تجربه‌ی ارزشمندی باشیم. بعد از این بازی، تعداد زیادی از اعضای Evolution Studios به استودیوی معروف Codemasters پیوستند و در آن مشغول کار بر روی Onrush شدند.

عنوان Onrush اگرچه بازی خوبی بود و با واکنش‌های مثبتی روبه رو شد، اما بازاریابی ضعیف آن باعث فروش بسیار ضعیف و نا امید کننده شد و همین منجر شد اعضای ارشد ساخت این بازی از جمله روستچینسکی از استودیو اخراج شوند و باقی اعضای Evolution Studios هم اکنون بر روی یک پروژه‌ی کم ریسک و با نظارت تیم اصلی Codemasters کار می‌کنند.

روستچینسکی در توئیتر خود راجع به پیوستن به Slightly Mad نوشت: “امروز، روز آغاز ماجراجویی جدید من در استودیوی Slightly Mad می‌باشد. من به عنوان یک کارگردان به این استودیو پیوستم و نمی‌توانم صبر کنم تا اطلاعاتی از پروژه‌ای که بر آن کار می‌کنم را با شما به اشتراک بگذارم.”

ما پیش از این عنوان Onrush را مورد نقد و بررسی قرار دادیم و به آن نمره‌ی ۹ را دادیم. در بخشی از این نقد و بررسی به قلم “کسرا کریمی اصل” آمده است:

بعد از تجربه ONRUSH تمام دلخوریهاییم از بستن Evolution Studio به سرعت برق ناپدید شد، ONRUSH اولین میوه از همکاری دو غول بازیهای ریسنگ است که علاوه بر تدائی گذشتههای درخشان، به فرمولی نوین در مسیر خود دست یافته که آن را یکی از بهترین پکیجهای موجود در ژانر از نفسافتاده ریسینگهای آرکید میکند.”


منابع:pardisgame

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.


برچسب ها