یک دانا

- CD Projekt Red از نارضایتی عده‌ای راجع به دوربین اول شخص عنوان Cyberpunk 2077 آگاه است

– CD Projekt Red از نارضایتی عده‌ای راجع به دوربین اول شخص عنوان Cyberpunk 2077 آگاه است

۷ شهریور ۱۳۹۷

با یک دانا همراه باشید

CD Projekt Red از نارضایتی عده‌ای راجع به دوربین اول شخص عنوان Cyberpunk 2077 آگاه است


مدتی پیش در جریان یک لایو استریم ناگهانی شاهد انتشار تریلری از ۴۸ دقیقه‌ی گیم پلی بازی Cyberpunk 2077 بودیم که توانست حسابی طرفداران را ذوق زده کند. این بازی واقعا جلوه‌های بصری زیبایی دارد، اما به نظر می‌رسد که عده‌ای از طرفداران به خاطر اینکه دوربین بازی به صورت اول شخص تنظیم شده است، از این عنوان ناراضی‌اند.

به گزارش ، وب سایت DualShockers در جریان مصاحبه‌ای در Gamescom 2018 با پاتریک میلز (Patrick Mills) که طراح مراحل و کوئست‌های بازی Cyberpunk 2077 می‌باشد، درباره‌ی بازخوردها و واکنش افراد نسبت به بازی سوال کرد و همچنین پرسید که آیا آن‌ها هنوز در تصمیمات خود مصمم هستند یا نه؟

میلز در اینباره اعلام کرد که بازی با واکنش‌ها خوبی روبه رو شده است، اما عده‌ای از دوربین اول شخص بازی ناراضی هستند. او همچنین تائید کرد که این تصمیم هیچ گاه عوض نخواهد شد و این دوربین به صورت اول شخص باقی خواهد ماند. او گفت: “ما در رابطه با تصمیم خود مصمم هستیم. با اینحال ما از اینکه عده‌ای دوربین اول شخص بازی را دوست ندارند و یا اینکه نمی‌توانند به دلایلی بازی اول شخص انجام دهند، اگاه هستیم.”

میلز همچنین افزود که تیم توسعه دهنده به دنبال ارائه‌ی گزینه‌های جالب و احساسی در بازی است تا بتواند نظر عده‌ای را عوض کند یا اینکه عده‌ای قادر به بازی کردن این عنوان اول شخص شوند. آن‌ها در حالی که بر روی تصمیم خود پافشاری می‌کنند، اما بازهم می‌خواهند چیزی را خلق کنند که برای عده‌ی زیادی لذت بخش باشد، در حقیقت بیشترین عده‌ی ممکن.

عنوان Cyberpunk 2077 فعلا تاریخ انتشار مشخصی ندارد، اما طبق گزارش‌ها می‌توان انتظار عرضه‌ی این بازی در سال ۲۰۱۹ یا ۲۰۲۰ را داشت. علاوه بر آن به تازگی تائید شده که بخش‌هایی که در تریلر گیم پلی این بازی به نمایش درآمدند، جزوی از خود نسخه‌ی اصلی خواهند بود اما ممکن است تغییراتی در آن‌ها صورت بگیرد. مانند عنوان God of War که در آن شاهد تفاوت‌هایی میان تریلرهای گیم پلی و بازی اصلی بودیم.


منابع:pardisgame

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.


برچسب ها