یک دانا

Sekiro: Shadows Die Twice | "هیچ برنامه‌ای" برای خرید درون برنامه‌ای وجود ندارد

Sekiro: Shadows Die Twice | “هیچ برنامه‌ای” برای خرید درون برنامه‌ای وجود ندارد

۶ شهریور ۱۳۹۷

با یک دانا همراه باشید

Sekiro: Shadows Die Twice | “هیچ برنامه‌ای” برای خرید درون برنامه‌ای وجود ندارد

روز گذشته برخی از کاربران متوجه شدند که صفحه بازی Sekiro: Shadows Die Twice در فروشگاه پلی‌استیشن، به “خرید درون برنامه‌ای اختیاری” اشاره می‌کند. این موضوع باعث عصبانیت برخی از بازی‌بازان شد؛ چرا که هیچکدام از عناوین فرام سافتور (From Software) تا به حال به این شکل طراحی نشده بودند.

البته باید بگوئیم که متن “خرید درون برنامه‌ای اختیاری” در صفحه تعدادی از عناوین دیگر نیز نوشته است؛ این در حالی است که هیچکدام از این بازی‌ها دارای چنین سیستمی نیستند. بدون شک حضور شرکت اکتیویژن (Activision) به عنوان ناشر نیز کمکی به این موضوع نکرد.

حال خوشبختانه یکی از نمایندگان Step 3 – یک شرکت روابط عمومی که عناوین اکتیویژن را مدیریت می‌کند – به تمامی شبهات موجود پایان داده است. آقای ویبکه ولنتین (Wiebke Vallentin) در طی گفتگویی با COG Connected اعلام کرد:

هیچ برنامه‌ای برای قرار دادن خرید درون برنامه‌ای در Sekiro: Shadows Die Twice وجود ندارد.

وی همچنین اضافه کرد که توضیحات نوشته شده در فروشگاه پلی‌استیشن حاصل “یک اشتباه” بوده و به زودی رفع خواهد شد.

خوشبختانه این خبر نشان می‌دهد که جدیدترین ساخته فرام سافتور عاری از هرگونه سیستم خرید درون برنامه‌ای خواهد بود. ظاهراً کسانی که به این دلیل پیش‌خرید خود را لغو کرده‌اند، باید در تصمیم خود تجدید نظر کنند.

عنوان Sekiro: Shadows Die Twice در تاریخ جمعه ۲ فروردین ماه ۱۳۹۷ (۲۲ مارس ۲۰۱۹ میلادی) برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.


منابع:gamefa

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.


برچسب ها