یک دانا

دل تورو یک فیلم ترسناک تهیه‌کنندگی می‌کند

دل تورو یک فیلم ترسناک تهیه‌کنندگی می‌کند

۶ شهریور ۱۳۹۷

با یک دانا همراه باشید

خبرگزاری مهر: گی‌یرمو دل تورو «داستان‌های ترسناک برای گفتن در تاریکی» را در قالب یک داستان ترسناک تهیه کنندگی می کند.

دل تورو یک فیلم ترسناک تهیه‌کنندگی می‌کند

به نقل از ورایتی، همان طور که پیشتر گفته شد گی‌یرمو دل تورو کارگردان برنده اسکار با روایت یک داستان ترسناک که خودش نویسندگی و تهیه آن را برعهده دارد در سینما حضور می یابد.

اکنون وی اعلام کرده است که این فیلم اقتباسی با بازی مایکل گارزا، آستین آبرامز، گابریل راش، استین زاجور و ناتالی گانزورن ساخته و تولید فیلم از همین هفته شروع می‌شود.

این تریلر نوجوانانه را خود دل تورو و تهیه کننده «شکل آب» یعنی جی.مایلز دیل تهیه می‌کنند.

این فیلم را آندری اووردال بر مبنای فیلمنامه‌ای از دل تورو و تیمی متشکل از دانیل و کونی هَگِمان، پاتریک ملتون و مارکوس دانستان کارگردانی می‌کند.

فیلمنامه این فیلم با اقتباس از سه‌گانه پرفروش الوین شوارتز نوشته شده است. این کتاب ها داستان گروهی از نوجوانان را روایت می کند که باید اسرار مرگ‌های وحشتناکی که در شهر کوچکشان رخ می‌دهد را حل کنند.

دل تورو از آوریل امسال جذب این پروژه شد و این یک ماه پس از آن بود که وی جایزه اسکار بهترین فیلم و بهترین کارگردانی را برای «شکل آب» دریافت کرد. پیشتر اعلام شده بود زویی کولتی از بازیگران این فیلم است.

در حالی که اووردال اعلام کرد ماه‌ها درجستجوی بازیگران فیلم بوده‌اند، دل تورو از دیدگاه‌های وی در انتخاب بازیگران حمایت کرد و گفت قصد دارند تا دنیایی از داستان‌های ترسناک را خلق کنند.


مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.


برچسب ها