یک دانا

با ماد جدید بازی Half Life 2 همانند سوپرماریو دشمنان را از سر راه بردارید

با ماد جدید بازی Half Life 2 همانند سوپرماریو دشمنان را از سر راه بردارید

۶ شهریور ۱۳۹۷

با یک دانا همراه باشید

با ماد جدید بازی Half Life 2 همانند سوپرماریو دشمنان را از سر راه بردارید

اگر لیستی از بهترین مادهای ساخته شده برای عنوان هاف لایف ۲ (Half Life 2) تهیه کنیم، به مادهایی که از روی دیگر بازی‌ها ساخته شده‌اند برمی‌خوریم. برای مثال ماد سایلنت هیل (Silent Hill) و هاف لایف ۱ در این لیست قرار دارند. شاید باید بازی دیگری را نیز به این لیست اضافه کنیم. ماد جدیدی که یکی از قابلیت‌های بازی محبوب و خاطره‌انگیز سوپرماریو (Super Mario) را به بازی اضافه می‌کند. 

در بازی سوپرماریو شما برای از بین بردن دشمنانتان چند راه بیش‌تر پیش رویتان نداشتید: یا باید بر روی سر آنان میپریدید، یا باید با تیر‌های آتیشین نابودشان می‌کردید و یا باید منتظر می‌شدید که از بالای سکو به پایین پرتاب شوند. با ماد تازه‌ای که توسط گروه MobilityMod توسعه پیدا کرده است، شما در بازی هاف لایف می‌توانید با پریدن بر روی سر دشمنانتان آن‌ها را نابود کنید؛ دقیقا همانند لوله‌کش محبوب نینتندو.

اگر این قابلیت به اندازه کافی بازی را برای شما هیجان‌انگیز نمی‌کند، به سراغ دیگر خصوصیت‌های این ماد بروید. به احتمال زیاد با بازی تایتان‌فال (Titanfall) و پرش‌های دوگانه، دویدن بر روی دیوار، بالا رفتن از لبه‌ی سکو‌ها و سر خوردن‌های آن آشنایی دارید. این ماد به شما اجازه می‌دهد که دقیقا شبیه به یک خلبان (Pilot) در بازی تایتان‌فال در هاف لایف حرکت کنید. تمامی حرکاتی که در بالاتر و در رابطه با بازی تایتان‌فال ذکر شد قابل اجرا در بازی هاف لایف ۲ نیز هستند.

بازی هاف‌لایف در ۲۶ آبان سال ۱۳۸۳ (۱۶ نوامبر ۲۰۰۴) برای ایکس‌باکس، ایکس‌باکس ۳۶۰، پلی‌استیشن ۳ و رایانه‌های شخصی عرضه شد.


منابع:gamefa

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.


برچسب ها