یک دانا

حجم عنوان Spider-Man مشخص شد

حجم عنوان Spider-Man مشخص شد

۶ شهریور ۱۳۹۷

با یک دانا همراه باشید

حجم عنوان Spider-Man مشخص شد

جیمز استونسن، مدیر انجمن بازی‌بازان عنوان Marvel’s Spider-Man، با انتشار پیامی در وب‌سایت توئیتر حجم مورد نیاز برای نصب این عنوان را اعلام کرد.

در روز گذشته، آقای جیمز استونسن، مدیر انجمن بازی‌بازان عنوان Marvel’s Spider-Man، مدت زمان مورد نیاز برای اتمام بخش داستانی این عنوان را اعلام کرد که در درجه سختی عادی، حدود ۲۰ ساعت است. حال، آقای استونسن در پاسخ به سوال یکی از طرفداران این عنوان، حجم مورد نیاز برای نصب این عنوان را اعلام کرد. البته به نظر‌ می‌رسد حجم اعلام شده توسط استونسن، حجم نهایی نمی‌باشد و ممکن است بیشتر از حجمی که اعلام شده است، باشد.

“در تلاش هستیم تا به زودی به این سوال پاسخ بدهیم، اما این عنوان حداقل ۴۵ گیگابایت فضا نیاز دارد، البته با به‌روزرسانی روز نخست و چیزهای دیگر ممکن است بیشتر باشد.”

با توجه به صحبت‌های آقای استونسن قرار است در روز اول انتشار عنوان Marvel’s Spider-Man، شاهد به‌روزرسانی روز نخست باشیم. هنوز مشخص نیست که این به‌روزسانی شامل چه تغییرات و ویژگی‌هایی می‌شود اما طبق جوابی که آقای استونسن به سوال یکی از طرفداران داده است، قرار است شاهد اضافه شدن گزینه‌های دسترسی (که در عناوینی چون Uncharted 4 و God of War وجود دارد) به این عنوان توسط به‌روزرسانی روز نخست باشیم.

“این ویژگی توسط به‌روزرسانی روز نخست به بازی اضافه خواهد شد اما اطلاعات نهایی، در روزهای آینده منتشر خواهد شد.”

بازی Marvel’s Spider-Man در تاریخ ۱۶ شهریور ۱۳۹۷ (۷ سپتامبر ۲۰۱۸) برای کنسول پلی‌استیشن ۴ با سه نسخه‌ی متفاوت یعنی دیجیتال دیلاکس، نسخه معمولی و نسخه کالکتور عرضه می‌شود. شما می‌توانید هم اکنون این عنوان را از طریق پلی استیشن استور پیش خرید نمائید. همچنین در تاریخ ۲۶ سپتامبر یا ۴ مهر می‌توانید اولین شماره از کمیک پایان عنکبوتی با حضور مردعنکبوتی اینسومنیاک گیمز را مطالعه نمائید. شما می‌توانید باقی اخبار این بازی را در اینجا دنبال نمائید. همچنین نقدهای اولیه این بازی منتشر شده است که اکثر منتقدها از این بازی تمجید و تعریف کرده‌اند.


منابع:gamefa

برچسب ها : , , , ,

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.


برچسب ها