یک دانا

- عنوان کلاسیک کنسول Crossed Swords ،NeoGeo، برای کنسول‌های مدرن منتشر خواهد شد

– عنوان کلاسیک کنسول Crossed Swords ،NeoGeo، برای کنسول‌های مدرن منتشر خواهد شد

۶ شهریور ۱۳۹۷

با یک دانا همراه باشید

عنوان کلاسیک کنسول Crossed Swords ،NeoGeo، برای کنسول‌های مدرن منتشر خواهد شد

User_image

 به گزارش  و به نقل از Dualshockers، عنوان Crossed Swords در اصل در سال 1991 منتشر شد، این عنوان مخلوطی از  اکشن Hack & Slash در امیخته  با عناصر نقش افرینی است. این بازی در یک محیط کلاسیک تاریک فانتزی اتفاق می‌افتد

عنوان Hack & Slash و کلاسیک Crossed Swords به تازگی بر روی فروشگاه‌های دیجیتالی کنسول‌های Ps4 ،xbox One و Nintendo Switch قرار گرفته است.

 به گزارش و به نقل از Dualshockers، عنوان Crossed Swords در اصل در سال ۱۹۹۱ منتشر شد، این عنوان مخلوطی از  اکشن Hack & Slash در امیخته  با عناصر نقش افرینی است. این بازی در یک محیط کلاسیک تاریک فانتزی اتفاق می‌افتد، محیطی که شما در آن به عناون یک شوالیه که برای نجات دنیای جادو شده‌ بلکانا (Belkana) از دست خشم شرورانه یک فرمانروای شیطانی به نام ناوسیز (Nausizz) می‌جنگد، بازی می‌کنید. برای این که این کار را انجام دهید باید با تعداد زیادی از اورک‌ها، دشمنان زره پوش و هیولا‌ها بجنگید.

چیزی که Crossed Swords را از دیگر عنوان‌های ارکید زمان خودش متفاوت می‌کند،‌ زاویه سوم شخص بازی است. دوربین درست در پشت سر کاراکتر شما قرار گرفته است. شوالیه بازی به صورت یک قاب چوبی شبح مانند به تصویر کشیده شده است تا اطمینان حاصل شود که بازیکنان می‌توانند به صورت واضح دشمنان را دیده و با دقت با آن‌ها درگیر شوند. مهمتر از همه، یک مکانیک نقش افرینی مانند است که به بازی اضافه شده. در طول سفر خود از میان سرزمین بلکانا،‌ شما از دشمنان شکست خورده طلا جمع اوری کرده  و از مردمی که نجات می‌دهید پاداش دریافت خواهید کرد. بعد‌ها می‌توانید از این طلا برای معامله با یک تاجر استفاده کرد تا سلاح‌ها و وسایلیتان ارتقا دهید تا در طول ماموریتتان به شما کمک کنند.

ACA NeoGeo Crossed Swords هم اکنون بر روی PS4 ،Xbox One و Nintendo Switch به قیمت ۷.۹۹ دلار قابل خریداری است.همچنین این عنوان به عنوان بخشی از NeoGeo Mini International در دسترس خواهد بود. دیگر عنوان‌های کلاسیک SNK مانند Athena و Psycho Soldier را می‌توان برای باردیگر در طی چهلمین سالگرد مجموعه SNK پیدا کرد. این مجموعه تاریخ در ۲۲ ابان ۱۳۹۷ برای Nintendo Switch منتشر می‌شود.


منابع:pardisgame

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.


برچسب ها