یک دانا

- مدت زمان متوسط مورد نیاز برای به پایان رساندن Spider-Man مشخص شد

– مدت زمان متوسط مورد نیاز برای به پایان رساندن Spider-Man مشخص شد

۶ شهریور ۱۳۹۷

با یک دانا همراه باشید

مدت زمان متوسط مورد نیاز برای به پایان رساندن Spider-Man مشخص شد

به گزارش پردیس‌گیم و با توجه به اعلانات “جیمز استیونسون”، مدیر بخش ارتباطات Insomniac Games، عنوان انحصاری PS4 یعنی Spider-Man نزدیک به ۲۰ ساعت گیمپلی خواهد داشت.

با توجه به توییت جدید استیونسون در جواب یکی از طرفداران متوجه شدیم که برای  کامل کردن بازی بر روی درجه سختی پیش فرض به ۲۰ ساعت زمان نیاز دارید اگرچه بسته به انجام فعالیت‌ها و ماموریت‌های جانبی این زمان تغییر می‌کند.

آقای استیونسون در جواب یکی از طرفداران گفت:

“بازیکن تستر معمولی ما بر روی درجه سختی پیش فرض ظرف ۲۰ ساعت بازی را تمام کرد، اما برخی از بازیکنان گیمپلی طولانی تری را به دلیل انجام ماموریت‌های‌جانبی/فعالیت‌ها پشت سر گذاشتند.”

به عبارت دیگر اگر شما شخصی هستید که جزء به جزء بازی را بررسی می‌کند و تا پلتینیوم یا ۱۰۰ درصد کردن بازی دست بردار نیست به طور حتم باید بیشتر از ۲۰ ساعت وقت صرف آن کنید. ۲۰ ساعت گیمپلی در مورد کسانی است که بر روی درجه سختی معمولی بازی می‌کنند و به دنبال ماموریت‌های جانبی نیستند.

این مدت زمان برای یک بازی ماجراجویی خطی بسیار مناسب است و برای مقایسه باید بگوییم Shadow of The Tomb Raider که همانند Spider-Man عنوانی ماجراجویی اکشن می‌باشد تنها ۱۳ تا ۱۵ ساعت گیمپلی خواهد داشت.

Spider-Man در تاریخ ۷ سپتامبر (۱۶ شهریور) به صورت انحصاری برای PS4 منتشر خواهد شد.


منابع:pardisgame

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.


برچسب ها