یک دانا

تصاویری از سیستم شخصی‌سازی اسلحه در Battlefield 5 منتشر شد

تصاویری از سیستم شخصی‌سازی اسلحه در Battlefield 5 منتشر شد

۶ شهریور ۱۳۹۷

با یک دانا همراه باشید

تصاویری از سیستم شخصی‌سازی اسلحه در Battlefield 5 منتشر شد

شخصی‌سازی در بخش‌های مختلف بازی Battlefield 5 از جمله ظاهر، خودرو و سلاح، از تمرکز‌های اصلی استودیو دایس (DICE) به عنوان سازنده این عنوان بوده و آنها قصد دارند که هر چقدر از این امکانات را که ممکن است، برای زمان عرضه نسخه نهایی آماده کنند. برای مشاهده تصاویری جدید از بخش شخصی‌سازی سلاح‌ها در بازی Battlefield 5 با ما همراه باشید.

در سایت رددیت (Reddit) سیزده تصویر جدید قرار گرفته است که می‌توانید همه آنها را در انتهای مطلب مشاهده کنید. تمرکز در این تصاویر، بر روی امکانات شخصی‌سازی مربوط به سلاح‌ها و تغییراتی که می‌توانند در حین گیم‌پلی به همراه داشته باشند است. شما می‌توانید در Battlefield 5، از نشانه‌گیرهای متفاوتی استفاده کنید از فلزی معمولی گرفته تا منعکس کننده و لنز‌های متوسط. اینطور که معلوم است، خود این تجهیزات بر روی سلاح‌ها هم قابلیت دریافت تغییراتی دارند و عباراتی همچون Sprayed Green ،Pattern Woodland و Urban Tactical نیز به همین مهم اشاره دارند.

نشانه‌گیر تنها چیزی نیست که می‌توانید آن را تغییر دهید بلکه می‌توانید در صورت نیاز، به سراغ تغییراتی برای لوله تفنگ، قنداق، پوزه سلاح و غیره نیز بروید.

شخصی‌سازی سلاح‌ها در این بازی به نظر بسیار گسترده‌ می‌آید اما متاسفانه خبری از این قابلیت برای خودروها و هواپیماها، در زمان عرضه بازی نخواهد بود.

بازی Battlefield 5 در ۱۹ اکتبر (مصادف با ۲۷ مهر) برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد. در زمان عرضه یک باندل مخصوص ایکس‌باکس وان نیز برای هواداران ارائه خواهد شد که شامل بازی Battlefield 1943 و یک ماه اشتراک EA Access می‌شود.

عنوان نامبرده به مانند بسیاری از عناوین این روز‌ها، دارای حالت بتل رویال هم خواهد بود اما استودیویی که مسئولیت ساخت آن را بر عهده دارد دایس نیست. اگر هم به بخش چندنفره علاقه زیادی دارید، تماشای تریلر گیمزکام ۲۰۱۸ این عنوان که بروی کلاس‌ها تمرکز دارد را از دست ندهید.


منابع:gamefa

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.


برچسب ها