یک دانا

- تائید شد: وقایع عنوان Devil May Cry V بعد از نسخه‌ی دوم جریان دارد

– تائید شد: وقایع عنوان Devil May Cry V بعد از نسخه‌ی دوم جریان دارد

۵ شهریور ۱۳۹۷

با یک دانا همراه باشید

تائید شد: وقایع عنوان Devil May Cry V بعد از نسخه‌ی دوم جریان دارد


به گزارش‌های ، به تازگی یکی از کاریران فروم Resetera ادعا کرده بود که وقایع داستان عنوان Devil May Cry V که به تازگی شاهد تریلر گیم پلی آن در نمایشگاه Gamescom 2018 بوده‌ایم، بعد از نسخه‌ی دوم این سری جریان دارد.

این کاربر که Son of Sparda نام دارد، یک اسکرین شات از توئیت یکی از اعضای فرانسوی روابط عمومی شرکت Capcom که منتشر کرده است که در آن ذکر شده بازی Devil May Cry V بعد از نسخه‌ی دوم جریان دارد.


این پایان ماجرا نیست و بعد از آن، تهیه کننده‌ی بازی مت واکر (Matt Walker) زیر توئیت او گفت بله!


این اولین بار نیست که سازندگان بازی به اتفاق افتادن وقایع بازی بعد از نسخه‌ی دوم اشاره می‌کردند. آن‌ها چندی پیش در جریان مصاحبه‌ای با وب سایت Dengeki Online اعلام کردند که این نوع قیافه‌ای که از دانته در بازی می‌بینیم به دلیل پیر شدن او می‌باشد. (اسپویل شدید) بعد از پایان Devil May Cry 2، دانته در جهنم می‌افتد و این می‌تواند دلیل خوبی برای نتراشیدن ریش‌هایش باشد. او در این نسخه در پیرترین حالت خود می‌باشد. (پایان اسپویل)

علاوه بر آن زمان نمایش Devil May Cry V در نمایشگاه E3 2018، بسیاری از طرفداران مطرح کردند که وقایع آن به دلیل شرایطی که می‌بینیم بعد از نسخه‌ی دوم جریان دارد. در این تریلر ما شاهد این هستیم که موهای دانته و حالت کلی او بسیار شبیه حالتش در نسخه‌ی دوم می‌باشد. همچنین او یک موتور سیکلت دارد و کت و لباس‌های او سوزانده و فرسوده شده‌اند. مناظر شهر ویران شده که شامل تعداد زیادی آسمان خراشو ساختمان نابود شده می‌باشد، بسیار شبیه به شهر نسخه‌ی دوم می‌باشد.

بعد از مدتی هم مت واکر به صورت رسمی در توئیتر اعلام کرد که این شایعه درست بوده است و آن‌ها این را در مصاحبه‌هایشان تائید کرده بودند. Son of Sparda از او در توئیتر ماجرای روابط عمومی فرانسوی را بازگو کرد و او هم جواب مثبت داد.

پس با این تفاسیر برخلاف گفته‌ی سازندگان که این عنوان بعد از نسخه‌ی چهارم رخ می‌دهد، قرار است شاهد ادامه‌ی مستقیم نسخه‌ی دوم باشیم که از نظر خط زمانی، آخرین نسخه‌ی سری می‌باشد.


منابع:pardisgame

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.


برچسب ها