یک دانا

مجموعه Amnesia برای ایکس‌باکس وان معرفی شد

مجموعه Amnesia برای ایکس‌باکس وان معرفی شد

۵ شهریور ۱۳۹۷

با یک دانا همراه باشید

مجموعه Amnesia برای ایکس‌باکس وان معرفی شد

خبری بسیار خوب برای هوداران بازی‌های ترسناک: هفته بعد می‌توانید مجوعه بازی Amnesia Collection را بر روی ایکس‌باکس وان خود تجربه کنید. جزئیات کامل در رابطه با این بسته در ادامه موجود است.

سبک وحشت و بقا در سال ۲۰۱۰ که بازی Amnesia: The Dark Descent منتشر شد، وضعیت چندان خوبی را سپری نمی‌کرد اما عنوان نامبرده، روحی تازه به آن دمید. تعجبی نبود که این بازی خوش ساخت، راه خود را به کنسول‌های نسل هشتمی هم باز کرد و برای پلی‌استیشن ۴، با عنوان Amnesia Collection عرضه شد. حال استودیو فریکشنال گیمز (Frictional Games) قصد دارد که این نسخه کامل را به ایکس‌باکس وان نیز بیاورد. خوشبختانه برای تجربه این عنوان نیازی نیست که زیاد منتظر بمانید و در ۳۱ اوت (مصادف با ۹ شهریور) عرضه خواهد شد.

بسته Amnesia Collection شامل بازی Amnesia: The Dark Descent، محتوای دانلودی Justine و دنباله این عنوان یعنی Machine for Pigs می‌شود. قیمت بسته فعلا نامشخص است.

وقایع داستان بازی در سال ۱۸۳۹ و شهر لندن دنبال می‌شود. شما فردی جوان هستید که در یک قلعه بیدار می‌شوید بدون اینکه حافظه‌ای از گذشته خود داشته باشید. با کاوش در قصر مذکور، به مدارکی بر خواهید خورد که به گذشته شما و آزمایشات هولناکی که در آنجا انجام شده اشاره می‌کند. این کار را در حالی باید انجام دهید که راه‌روهای قصر، مملو از موجوداتی مخوف شده است. Justine و A Machine for Pigs هم در همین جهان اما با شخصیتی جدید دنبال می‌شوند.


منابع:gamefa

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.


برچسب ها