یک دانا

موجودی نسخه‌ی Power Armored Edition عنوان Fallout 76 به پایان رسید

موجودی نسخه‌ی Power Armored Edition عنوان Fallout 76 به پایان رسید

۵ شهریور ۱۳۹۷

با یک دانا همراه باشید

موجودی نسخه‌ی Power Armored Edition عنوان Fallout 76 به پایان رسید

پس از معرفی نسخه‌ی ۲۰۰ دلاری عنوان Fallout 76 با نام Power Armor Edition، شرکت بتسدا بارها تاکید کرده بود که این نسخه به تعداد محدود تولید می‎شود. به نظر می‎رسد تنها پس از گذشت چند هفته، تمامی موجودی این نسخه به فروش رفته است و شرکت بتسدا هیچ برنامه‌ای برای تولید مجدد آن ندارد.

رئیس بخش بازاریابی و فروش شرکت بتسدا، آقای پیت هاینس بیان کرده است که آن‌ها این نسخه را “تا حد امکان تولید کرده‌اند” و امکان تولید مجدد آن وجود ندارد. ایشان درباره‌ی پایان موجودی این نسخه در حساب توییتر خود نوشته است:

ما تا حد امکان این نسخه را تولید کرده‌ایم و تمامی آن‌ها را به بازار عرضه کرده‌ایم. امکان تولید بیشتر وجود ندارد.

تولید این نسخه آسان نبوده و بسیار زمان‌بر است. ما تمامی خطوط تولید ممکن را برای تولید، بسته‌بندی و عرضه‌ی به موقع بازار، به تولید این نسخه اختصاص داده‌ایم. اگر موفق به تهیه‌ی این نسخه نشده‌اید، من بسیار متاسفم.

بسیاری از هواردارن و کاربرانی که موفق به تهیه‌ی این نسخه نشده‌اند نسبت به این موضوع که برخی افراد تعداد زیادی از آن را با هدف فروش مجدد در بازار سیاه خریداری کرده‌اند، اعتراض و ابراز نگرانی کرده‌اند. با این وجود آقای هاینس درباره‌ی این موضوع صحبت نکرده‌اند.

نسخه‌ی Power Armor Edition عنوان Fallout 76 پس از نمایشگاه E3 2018 از سوی شرکت بتسدا معرفی شد. این نسخه شامل موارد زیر است:

  • یک کلاه‌خود T-51 که براساس کلاه‌خود معروف سری Fallout طراحی شده است. این کلاه‌خود در ابعاد استاندارد بوده و قابل پوشیدن است. این کلاه‌خود شامل یک چراغ در بالا و یک ماژول تغییر صدا است.
  • یک نقشه از محیط بازی که در تاریکی نیز قابل خواندن خواهد بود. این نقشه در ابعاد ۲۱ اینچ در ۲۱ اینچ است و تمامی ۶ منطقه‌ی بازی با جزییات برروی آن قابل مشاهده است.
  • ۲۴ مجسمه‌ی که براساس شخصیت‌ها و موجودات بازی طراحی شده است.
  • نسخه‌ی استیل بوک بازی که به صورت اختصاصی برای این نسخه طراحی شده است.

علاوه بر محتوای بالا، تمامی خریداران این نسخه به بتای خصوصی و تمامی بسته‌های الحاقی بازی دسترسی خواهند داشت.

عنوان Fallout 76 در ماه نوامبر برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. شرکت بتسدا اعلام کرده است که نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این عنوان برروی پلتفرم استیم عرضه نخواهد شد.


منابع:gamefa

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.


برچسب ها