یک دانا

بتسدا همچنان در حال بررسی نسخه نینتندو سوییچ Rage 2 است

بتسدا همچنان در حال بررسی نسخه نینتندو سوییچ Rage 2 است

۵ شهریور ۱۳۹۷

با یک دانا همراه باشید

بتسدا همچنان در حال بررسی نسخه نینتندو سوییچ Rage 2 است

اوایل این ماه مطلع شدیم که شرکت بتسدا در حال بررسی امکان پورت بازی Rage 2 برروی کنسول نینتندو سوییچ است. حال به تازگی آقای پیت هاینز (Pete Hines) توضیحات جدیدی را ارائه داده است.

از آن‌جایی که بازی توسط موتور استودیو آوالانچ (Avalanche Studios) در حال توسعه است، آقای هاینز توضیح داد که آوردن عنوان Rage 2 به کنسول ترکیبی نینتندو کار سختی خواهد بود. این‌که “حتی بازی برروی نینتندو سوییچ کار کند یا خیر” نیز هنوز مشخص نیست.

صحبت‌های آقای هاینز:

ما در این باره صحبت کرده‌ایم. اما این یک تکنولوژی و موتور کاملاً متفاوت است. ویژگی خوب Doom، Wolf و Doom Eternal این است که تمام آن‌ها از موتور id Tech استفاده می‌کنند. بازی Rage 2 توسط موتور آوالانچ در حال توسعه است. پس از نظر تجربه یک بازی جهان باز یکپارچه، با چیز کاملاً متفاوتی رو به رو هستیم. ما مقداری در مورد این موضوع صحبت کردیم. هنوز هم نمی‌دانیم که بازی برروی نینتندو سوییچ کار می‌کند یا خیر.

همچنین آقای هاینز در مورد موضوع کلی پشتیبانی از نینتندو سوییچ نیز اطلاعات تازه‌ای را به اشتراک گذاشت. طبق توضیحات وی، پس از این‌که نینتندو با بتسدا صحبت کرد و سخت افزار کنسول را نشان آن‌ها داد، بتسدا تصمیم گرفت تا از کنسول ترکیبی نینتندو پشتیبانی کند. در مقایسه با پلتفرم‌های قبلی نینتندو که از نظر تکنولوژی و دلایلی دیگر مناسب این کار نبودند، نینتندو سوییچ متفاوت است. تا زمانی که بتسدا بتواند تجربه نسبتاً یکسانی را برروی دیگر پلتفرم‌ها ارائه دهد، این شرکت عناوین خود را برای آن‌ها عرضه خواهد آورد.

ما می‌خواهیم تا مردم زیادی بتوانند بازی‌های ما را تجربه کنند. زمان و تلاش بسیار زیادی صرف ساختن آن‌ها می‌شود. پس ارائه این عناوین برروی دیگر پلتفرم‌ها سبب می‌شود تا افراد بیشتری آن‌ها را بازی کنند. تاکنون استقبال بسیار خوب بوده است. مردم واقعاً بازی‌ها را دوست دارند؛ پس ما هم به ساخت آن‌ها ادامه می‌دهیم.

تلاش شرکت بتسدا برای آوردن عناوین جدید به پلتفرم‌های دیگر واقعاً ستودنی است. قطعاً با توجه به متفاوت بودن موتور‌‌های بازی، چالش‌هایی برای پورت Rage 2 وجود خواهند داشت. ما امیدواریم بتسدا موفق شود تا این بازی را به کنسول ترکیبی نینتندو بیاورد.

عنوان Rage 2 در ژوئن ۲۰۱۹ میلادی برروی کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.


منابع:gamefa

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.


برچسب ها