یک دانا

آنباکسینگ گوگل پیکسل ۳ ایکس ال!

آنباکسینگ گوگل پیکسل ۳ ایکس ال!

۵ شهریور ۱۳۹۷


وب سایت ترنجی – سینا عطایی: در حقیقت ما در دوران پسالورفتن (!) هستیم. ما امروز شاهد پدیده ای هستیم که موبایل هنوز معرفی نشده ویدیو با کیفیت بالا از آن منتشر می شود، همه مشخصاتش معلوم است و فکر می کنم این روزها گوگل کاملا مستأصل در گوشه ای نشسته و می گوید “خدا بسه دیگه، ما خسته شدیم!” به هر حال روزی دیگر و اطلاعاتی دیگر از پیکسل ۳ ایکس ال هنوز معرفی نشده وجود دارد. در ادامه با ما همراه باشید تا آنباکسینگ گوگل پیکسل ۳ ایکس ال را شاهد باشیم.

آنباکسینگ گوگل پیکسل 3 ایکس ال

همانطور که در این ویدیو کاملا حی و حاضر شاهد پیکسل ۳ ایکس ال هستید، تمام لوازم جانبی همراه آن، بسته بندی که شاید البته نسخه نهایی نباشد و خود دستگاه را می بینید. نماهای نزدیک از نقطه به نقطه پیکسل ۳ ایکس ال دیده می شود و واقعا گوگل باید در یک حرکت انتحاری وارد فروش این دستگاه بشود (!) چون دیگر واقعا نیاز به معرفی رسمی نیست. اصلا مراسم معرفی بگیرند و چه بگویند؟ ببخشید که بیش از ۱ ماه پیش از معرفی شما همه چیز را می دانستید؟

به هر صورت! تا کنون ما در ترنجی آنباکسینگ پیکسل ۳ ایکس ال (Pixel 3 XL) را به صورت مجموعه ای از تصاویر دیدیم و هندزفری های پیکسل باد طور سیمی تایید شد. همچنین دو روز پیش بود که ابر افشاگری گوگل پیکسل ۳ ایکس ال (Pixel 3 XL) منتشر شد و با این آنباکسینگ ویدیویی امروز فکر می کنم حجت تمام است!

نظر شما چیست؟ پیکسل ۳ ایکس ال (Pixel 3 XL) را چطور می بینید؟ شاید بهتر باشد پیش از پاسخ دادن به این پرسش به ما بگویید نظرتان درباره توانایی رازنگهداری گوگل چیست!

در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید.

آنباکسینگ گوگل پیکسل 3 ایکس ال


برچسب ها : , , , ,

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.


برچسب ها