یک دانا

نوید محمدزاده، «عروس مرده» را زنده می‌کند!

نوید محمدزاده، «عروس مرده» را زنده می‌کند!

۵ شهریور ۱۳۹۷

با یک دانا همراه باشید

افکارنیوز: مرتضی اسماعیل کاشی قصد دارد نمایش موزیکال «عروس مرده» را با تهیه کنندگی نوید محمدزاده در نیمه اول سال ۹۸ روی صحنه ببرد.

نوید محمدزاده، «عروس مرده» را زنده می کند!

مرتضی اسماعیل کاشی کارگردان و بازیگر تئاتر که به زودی نمایش «صد در صد» به کارگردانی او و بازی ستاره پسیانی و هوتن شکیبا در پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه می رود، درباره برنامه آینده خود در حوزه کارگردانی تئاتر گفت: قصد دارم با تهیه کنندگی نوید محمدزاده نمایش موزیکال «عروس مرده» را روی صحنه ببرم که این اثر موزیکال بر اساس ۲ فیلم سینمایی ساخته شده از تیم برتون شکل گرفته و زمینه اصلی نمایش بر اساس فیلم «عروس مرده» برتون است.

وی با بیان اینکه چند ماه است که روی طرح و نمایشنامه موزیکال «عروس مرده» کار می شود درباره دلایل اقتباسش از فیلم های سینمایی تیم برتون برای اجرای اثری موزیکال، اظهار کرد: کارهای موزیکالی که در تئاتر ایران به صحنه رفته اند کلاسیک بوده اند ولی این موزیکال فضای جَز و مدرن دارد، ضمن اینکه دارای قصه و فضایی فانتزی است.

اسماعیل کاشی درباره زمان اجرای این اثر موزیکال گفت: قرار است موزیکال «عروس مرده» را در نیمه اول سال ۹۸ اجرا کنیم.

وی در پایان سخنان خود درباره تعداد بازیگران «عروس مرده» عنوان کرد: این نمایش دارای ۱۱ بازیگر اصلی و تعدادی نقش فرعی و گروه کُر و خواننده است زیرا قصد داریم در نمایش موزیکال «عروس مرده» از ترکیب بازیگرخواننده، خواننده و بازیگر استفاده کنیم.


مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.


برچسب ها