یک دانا

نخریدن مانتو باعث مرگ زن شد!

نخریدن مانتو باعث مرگ زن شد!

۵ شهریور ۱۳۹۷

با یک دانا همراه باشید


عصر ایران: دادگاه بررسی اتهام مرد میانسال برای قتل همسرش در شعبه ۸ دادگاه کیفری یک تهران برگزار شد.

 مرد میانسال متهم است که همسرش را از بالکن به بیرون هل داده و منجر به مرگ وی شده و تنها شاهد ماجرا دخترش بوده که در آن زمان در خانه حضور داشته است.

دختر قاتل و مقتول اعلام کرد: پدر و مادرم با یکدیگر بسیار اختلاف داشتند آن روز هم به دلیل نخریدن مانتو کلی باهم دعوا کردند، پس از دعوا و فحاشی پدر و مادرم به یکدیگر، مادرم درب اتاقش را بست و شروع به فحاشی به پدرم کرد که پدرم عصبانی شد و درب را شکست و به سراغ مادرم رفت در آن هنگام مادرم در بالکن بود و من دست راست پدرم را دیدم که مادرم را هل داد و به پایین پرتاب کرد.

در ادامه مرد متهم به قتل با رد اظهارات دخترش گفت: من همسرم را بسیار دوست داشتم و در روز حادثه به دلیل اینکه ایام عید بود و من از لحاظ مالی در مضیقه بودم سر نخریدن مانتو با همسرم اندکی بحث و مشاجره کردیم و بعد من از منزل بیرون رفتم و دوری زدم دوباره که بازگشتم همچنان همسرم ناراحت بود .

یک دفعه بلند شد و به داخل اتاق رفت و درب اتاق را قفل کرد و من مجبور شدم با لگد درب را باز کنم اما وقتی داخل اتاق شدم متوجه شدم که او خود را از بالکن به پایین انداخته و من اصلا او را هل ندادم.

در نهایت قاضی توکلی رییس شعبه ۸ دادگاه کیفری یک تهران گفت: از آن جا که نظریه دادستانی محترم بر این بوده که به دلیل عدم وجود ادله کافی و عدم قبول شهادت شاهد به دلیل ذینفع بودن در پرونده، موضوع را لوث تشخیص داده و دادگاه نیز چیزی برای اثبات قتل نیافته است.

لذا باید قسامه اجرا شود البته تصمیم ما بر این است که یک مهلت کوتاهی به متهم بدهیم تا بتواند سازش کند و رضایت اولیای دم را بگیرد در غیر اینصورت قسامه باید اجرا شود.


برچسب ها : , , , , ,

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.


برچسب ها