یک دانا

یوبی‌سافت: به پشتیبانی از The Division ادامه می‌دهیم | بازی در حال گسترش است

یوبی‌سافت: به پشتیبانی از The Division ادامه می‌دهیم | بازی در حال گسترش است

۵ شهریور ۱۳۹۷

با یک دانا همراه باشید

یوبی‌سافت: به پشتیبانی از The Division ادامه می‌دهیم | بازی در حال گسترش است

عنوان Tom Clancy’s The Division یکی از آی‌پی‌های جدیدی بود که توانست در این نسل یکی از بهترین عناوین از لحاظ میزان فروش باشد. حال بعد از تقریبا سه سال از عرضه بازی در مارس ۲۰۱۶ میلادی، قرار است در تاریخ ۱۵ مارس ۲۰۱۹ میلادی ادامه‌ای بر این بازی عرضه شود.

دیوید پولفلد (David Polfeldt)، مدیرعامل استودیو مسیو اینترتیمنت (Massive Entertainment)، در گفتگویی با وب‌سایت GamesIndustry اظهار داشته که اگرچه بازی‌بازان The Division به تجربه دنباله‌ی این بازی خواهند پرداخت، با این وجود در آینده از هر دو بازی می‌توان پشتیبانی کرد. در ادامه صحبت‌های او را در این خصوص می‌خوانید:

بین دو عنوان The Division و The Division 2 سه سال فاصله وجود دارد. من معتقدم بسیار جالب‌ خواهد بود که مکانیزم‌های مشابه را به شیوه‌ای جدید امتحان کرد. من تقریبا مطمئن هستم که مخاطبان در مورد نسخه جدید کنجکاو هستند.

بخشی از من اعتقاد دارد که شاید The Division باید زنده بماند و The Division 2 مسیری دیگر برای عده‌ای دیگر است. نمی‌دانم که چه اتفاق خواهد افتاد؛ من فکر می‌کنم که در این زمینه باید ذهن بسیار بازی داشته باشیم.

در ادامه‌ی این صحبت‌ها، سخنگوی یوبی‌سافت اضافه کرد که از The Division به صورت “بلندمدت” پشتیبانی خواهد شد. این موضوع منطقی به نظر می‌رسد البته به شرطی که تمام بازی‌بازان فعلی The Division، به نسخه جدید منتقل نشوند.

پولفلد همچنین اظهار داشت که به نظر می‌رسد The Division، تحت‌تاثیر عناوین رقیبی که تازه عرضه شده‌اند قرار نگرفته و تا به این روز بازی همچنان در حال گسترش خود است و این موضوع برای استودیو تعجب‌آور است:

من انتظار داشتم که تاثیر بیشتری برروی آمار بازی‌بازان ما اعمال شود. این یکی از مواردی است که در مورد The Division من را متعجب می‌کند؛ افراد زیادی آن را تجربه می‌کنند و در واقع تعداد بازی‌بازان ما نسبت به ۶ ماه قبل افزایش داشته است. ما در اصل تحت‌تاثیر عملکرد عناوین دیگر قرار نگرفته‌ایم که این موضوع برای من کمی تعجب‌آور است زیرا من انتظار دارم که وقتی یک عنوان بزرگ عرضه می‌شود، بازی‌بازان بیش از یک بازی را تجربه کنند و طبیعتا شاهد فراز و نشیب‌هایی در آمار بازی‌بازان باشیم. با این وجود این آمار در حال افزایش است؛ این برای من تبدیل به یک معما شده است ولی در هر صورت شاهد عملکرد خوب بازی در این زمینه هستیم.

به تازگی به‌روزرسانی برای این عنوان منتشر شده است که به نوبه‌ی خود می‌تواند باعث افزایشی دیگر در پایگاه بازی‌بازان این عنوان شود. The Division هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. همچنین عنوان The Division 2 نیز در تاریخ ۲۴ اسفند ماه ۱۳۹۷ (۲۵ مارس ۲۰۱۹ میلادی) برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. در جریان رویداد Gamescom 2018، تریلر جدیدی از این بازی به نمایش درآمد که می‌توانید آن را در اینجا مشاهده کنید. همچنین تیم تحلیل فنی به بررسی نمایش این بازی در رویداد E3 امسال پرداخته‌اند که می‌توانید آن را در اینجا دنبال کنید. برای پیگیری سایر اخبار مربوط به بازی نیز به این آدرس مراجعه نمایید.


منابع:gamefa

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.


برچسب ها