یک دانا

فیلم «مرد مورچه‌ای و زنبورک» نیم میلیاردی شدند

فیلم «مرد مورچه‌ای و زنبورک» نیم میلیاردی شدند

۵ شهریور ۱۳۹۷

با یک دانا همراه باشید

خبرگزاری مهر: فیلم جدید کمپانی مارول با عنوان «مرد مورچه‌ای و زنبورک» با استقبال در باکس آفیس چین روبه رو شد و به مدد همین امر، فروشش را از مرز نیم میلیارد دلار عبور داد.

مورچه‌ای‌ها نیم میلیاردی شدند

به نقل از ددلاین، «مرد مورچه‌ای و زنبورک» با فروش ۲۴ میلیون دلاری در چین در روز افتتاحیه‌اش موفق شد فروش جهانی‌اش را از مرز ۵۰۰ میلیون دلار فراتر ببرد.

این فیلم که محصول مشترک دیزنی/مارول است با وجود سایز کوچک بازیگرانش در چین فروشی بزرگ کرد و در روز جمعه نزدیک به ۲۴ میلیون دلار فروخت.

در حالی که این فیلم تا پنجشنبه در باکس آفیس جهانی فروش ۴۷۱.۵ میلیون دلاری را ثبت کرده بود به مدد فروش در چین، در یک روز از مرز ۵۰۰ میلیون دلار عبور کرد.

این فیلم که ادامه‌ای بر فیلم قبلی «مرد مورچه‌ای» است چهارمین فروش بالای افتتاحیه در میان فیلم‌های جهان داستانی مارول در چین را کسب کرده است.

قهرمان مورچه‌ای مارول این بار ماموریت جدیدی دارد و باید برابر زنبورکی با بازی اوانجلین لیلی بایستد. پل راد بار دیگر نقش خودش یعنی مرد مورچه‌ای را ایفا کرده و پیتون رید نیز بار دیگر بر صندلی کارگردانی این فیلم نشسته است. مایکل داگلاس، میشل فایفر و لارنس فیشبورن دیگر بازیگران این فیلم هستند که از ۶ جولای اکران شده است.

«انتقام‌جویان: عصر اولتران»، «انتقام‌جویان: جنگ ابدیت» و «کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی» بالاتر از این فیلم ایستاده‌اند.

در بازار بین‌المللی «مرد مورچه‌ای و زنبورک» تا روز پنجشنبه فروشش را به ۲۶۱.۸ میلیون دلار رسانده بود و با توجه به فروش داخلی آمریکا این فیلم اکنون نیم میلیارد دلاری شده است.

این در حالی است که این فیلم هنوز در بازار آمریکا خوب می‌فروشد و ژاپن نیز قرار است آن را از ۳۱ آگوست اکران کند.

پنج بازار بزرگ این فیلم به جز چین، تا روز پنجشنبه شامل کره جنوبی با فروش ۴۲.۴ میلیون دلار، بریتانیا با فروش ۱۸.۹ میلیون دلار، مکزیک با فروش ۱۵ میلیون دلار، استرالیا با فروش ۱۴.۶ میلیون دلار و فرانسه با فروش ۱۴.۱ میلیون دلار بوده‌اند.


مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.


برچسب ها