یک دانا

سرورهای Just Survive اوایل آبان ماه سال جاری خاموش خواهند شد

سرورهای Just Survive اوایل آبان ماه سال جاری خاموش خواهند شد

۵ شهریور ۱۳۹۷

با یک دانا همراه باشید

سرورهای Just Survive اوایل آبان ماه سال جاری خاموش خواهند شد

استودیوی دی‌بریک گیمز (Daybreak Games) اعلام کرد که سرورهای عنوان چندنفره آنلاین Just Survive، با توجه به کاهش تعداد بازی‌بازان، اواخر ماه اکتبر به صورت دائمی خاموش خواهند شد. این تقریبا برعکس شرایطی است که برای H1Z1: Battle Royale پیش آمده است. عنوانی که به تازگی ویژگی‌هایی همچون یک حالت جدید آرکید، سلاح و چالش‌های جدیدی دریافت کرده است.

در ادامه متن بیانیه‌ای که توسط سازندگان منتشر شده است را می‌خوانید:

بعد از یک بررسی دقیق، ما تصمیمی دشوار را مبنی بر پایان دادن به عنوان Just Survive در روز چهارشنبه ۲۴ اکتبر (۲ آبان ماه ۱۳۹۷) گرفته‌ایم. هیجان ناشی از چشم‌انداز بازی قابل لمس بود و جامعه بازی‌بازان وفادار آن، هنوز هم ایده‌های بسیاری برای آینده بازی دارند. متاسفانه ما دیگر در جایگاهی نیستیم که به عظمت بازی بها بدهیم و آمار فعلی بازی‌بازان نیز این موضوع را قابل دفاع می‌کند.

Just Survive بخشی از اولین پروژه دسترسی زودهنگام ما بود و درس‌های زیادی را در طول توسعه آن فرا گرفتیم. همانند هر بازی جهان‌باز دیگری، بزرگترین داستان‌ها از دل بازی‌بازان پرشور ما شکل می‌گیرد. از سازندگان با مهارت گرفته تا گروه‌های آزاد و تمام بازی‌بازان با اسامی‌های مختلفی همچون “ImFriendly” و “PleaseDontShootMe”، امیدواریم همه‌ی آن‌ها از ماجراجویی در Pleasant Valley و Badwater Canyon لذت برده باشند.

از شما به خاطر وقتی که به تجربه بازی اختصاص دادید و کمکی که به آزمایش بازی بعد از باز شدن سرورهای آزمایشی به روی عموم داشتید و تمام پیشنهادها و بازخوردهایتان در جریان دسترسی زودهنگام بازی، تشکر می‌کنیم. ما به راستی قدردان تعهد و سهیم بودن شما در روند توسعه بازی هستیم. وعده ما این است که در مسیر خود بهتر کار کرده و از هر تجربه‌ای درس بگیریم.

سرورهای Just Survive تا روز چهارشنبه ۲۴ اکتبر، برای تجربه بازی در دسترس خواهند بود و بعد از آن بلافاصله تمام خریدهای استیم و پرداخت‌های درون‌برنامه‌ای بازی غیرفعال خواهند شد. برای اطلاع از واجد شرایط بودن برای بازپس‌گیری پولتان می‌توانید به استیم مراجعه کنید.

با تشکر،

تیم Just Survive در دی‌بریک گیمز

پرسش و پاسخ:

  • تا چه زمان می‌توانم به تجربه Just Survive بپردازم؟

اگرچه هیچ محتویات اضافی و به‌روزرسان دیگری برای بازی عرضه نخواهد شد، با این وجود سرورهای Just Survive تا روز چهارشنبه ۲۴ اکتبر در دسترس خواهند بود. بعد از آن تمام سرورها و خدمات بازی از دسترس خارج می‌شود.

  • آیا بازی همچنان برای خرید برروی استیم در دسترس خواهد بود؟

خیر، بازی دیگر برای خرید برروی استیم در دسترس نخواهد بود.

  • آیا می‌توانم به خرید آیتم‌های جدید در Just Survive ادامه دهم؟ چه اتفاقی برای آیتم‌های من خواهد افتاد؟

تمام خریدهای درون‌برنامه‌ای بازی غیرفعال شده‌اند. شما همچنان قادر خواهید که تا روز از دسترس خارج شدن بازی در ۲۴ اکتبر، آیتم‌های فعلی خود را مشاهده و از آن‌ها استفاده کنید.

 


منابع:gamefa

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.


برچسب ها