یک دانا

پوشش جدید بازی League of Legends به قیمت خون شما

پوشش جدید بازی League of Legends به قیمت خون شما

۴ شهریور ۱۳۹۷

با یک دانا همراه باشید

پوشش جدید بازی League of Legends به قیمت خون شما

ریات‌ گیمز (Riot Games) سیستم جدیدی را معرفی کرده است که به وسیله آن بازی‌بازان می‌توانند در ازای اهدای خون، یک پوشش (Skin) در بازی League of Legends دریافت کنند.

اهدای خون به افراد محتاج آن یکی از مهم‌ترین کارها در صورت نیاز است. سنکوئین (Sanquin) یک بانک اهدای خون است که وظیفه‌ی تامین خون مورد نیاز در هلند را بر عهده دارد. اکنون این سازمان با کمبود اهدا کنندگان خون مواجه شده است. جنبشی (campaign) توسط شرکت ریات‌ گیمز راه‌اندازی شده است که در آن کسانی که برای اولین بار در بانک خون سنکوئین خون اهدا کنند پوشش Blood Moon Thresh را به صورت رایگان دریافت خواهند کرد.

ریات‌ گیمز در این مورد گفته است:

کسانی که League of Legends را تجربه کرده‌اند، مطلع هستند که ذخیره کردن خون برای اولین بار در بازی بسیار مهم است. چنین شرایطی در دنیای واقعی نیز وجود دارد. اهدای خون به کسانی که به آن نیاز دارند امر بسیار مهمی است در نتیجه ما تصمیم به همکاری با سنکوئین گرفتیم تا بتوانیم کمک کوچکی در این حیطه به آنان کنیم.

روش کمک شرکت ریات‌ گیمز می‌تواند راه را برای دیگر شرکت‌های صنعت بازی نیز هموار کند تا آنان نیز به چنین کارهایی رو بیاورند.

بازی League of Legends در ۵ آبان سال ۸۸ (۲۷ اکتبر ۲۰۰۹) برای رایانه‌های شخصی عرضه شد و تا به اکنون جزو پر طرفدارترین بازی‌های آنلاین بوده است.


منابع:gamefa

برچسب ها : , , , , , , , ,

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.


برچسب ها