یک دانا

تور آفیس‌گردی: دفتر کار ۱stdibs

تور آفیس‌گردی: دفتر کار ۱stdibs

۲۶ مرداد ۱۳۹۷
 


 


 

برترین ها: در این مطلب، شرکت ۱stdibs را انتخاب کرده ایم تا از زبان مدیرعامل آن، در مورد طراحی و دکوراسیون بسیار زیبایش برایتان توضیح دهیم. ۱stdibs، یک فروشگاه اینترنتی است که محصولات بسیار شیک و هنری به فروش می رساند. آنها به تازگی دفتر جدیدی در منهتن افتتاح کرده اند که دکوراسیون بسیار ویژه ای دارد.

برای دیدن این آفیس در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

۱.    کمپانی ۱stdibs یک فروشگاه اینترنتی است که محصولات متنوعی در حوزه های مختلف به فروش می رساند. این شرکت که بیشتر روی محصولات لوکس و شیک و هنری تاکید دارد، دفتر کار خود را نیز با همان وسایل هنری تزئین کرده است. مدیرعامل این کمپانی، «دیوید روزنبلات»  است و در رابطه با تزئنات داخلی محیط کار ۱stdibs می گوید: «ما دفتر کار خود را با وسایلی که از سایت خود خریده ایم، پر کرده ایم.»

تور آفیس‌گردی: دفتر کار 1stdibs

میز شطرنجی که در وسط سالن شرکت قرار دارد، در دهه ۱۹۶۰ میلادی ساخته شده است و طرح آن از آثار Milo Baughman الهام گرفته است. این میز از زمانی که شرکت راه‌اندازی شد در وسط سالن قرار گرفت. پس از آن، اعضای شرکت با همکاری هم، برای زیبایی بیشتر دفتر تلاش و ایده پردازی کردند.

۲.    انتخاب رنگ

رنگی که برای دفتر انتخاب شده است از رنگ وب‌سایت الهام گرفته است: مشکی، سفید و طلایی. برای کفپوش ورودی دفتر از مرمرهای سیاه و سفید ایتالیایی استفاده شده که کاملا ارگانیک هستند.

تور آفیس‌گردی: دفتر کار 1stdibs


۳.    پلان

به عنوان دفترکار، ما ترجیح دادیم که فضای سالن باز باشد تا کارمندان بتواند بیشتر و بهتر با یکدیگر معاشرت و همکاری داشته باشند.

تور آفیس‌گردی: دفتر کار 1stdibs


۴.    توجه به جزئیات

در گوشه و کنار دفتر، برخی جزئیات بسیار مهم هستند و در زیبایی و کیفیت کار هم تاثیر خوبی خواهند داشت. به طور مثال، ما در اتاق قرار و مذاکره های دونفره، صندلی ها را به رنگ زرد انتخاب کرده ایم تا در مقابل دیوارهای تیره و کفپوش چوبی، بیشتر خودنمایی کند.

تور آفیس‌گردی: دفتر کار 1stdibs


۵.    آشپزخانه شرکت

برای اینکه کارمندان در زمان استراحت خود حس خوبی داشته باشند و مغزشان کاملا استراحت کند و خستگی تا اندازه ای بیرون رود، فضایی همانند کافه برای آشپزخانه ساخته ایم. در آنجا می توانند نوشیدنی دلخواهشان را بنوشند. حتی این فضا برای برخی جلسه های داخلی نیز مناسب است.

تور آفیس‌گردی: دفتر کار 1stdibs (عکس شماره 5 ادیت شود)


۶.    نشیمن

دفتر کار ما فضاهای نشیمن متعددی دارد که برای تصمیم گیری ها یا همفکری های کاری بسیار مناسب است. کارمند از پشت میزش بلند می شود و در فضایی با دکور متفاوت با همکارش حرف می زند. این موجب می شود تا بتواند از بیشترین حد خلاقیت خود بهره بگیرد.

تور آفیس‌گردی: دفتر کار 1stdibs

۷.    محلی برای استراحت

این فضا بعدها به ذهن ما خطور کرد. اینکه کارمندان به فضایی نیاز دارند که حالت سنتی یا کلاسیک نداشته باشد و بتوانند در آنجا یک قهوه یا چای بنوشند و چند دقیقه به مغز خود استراحت دهند.

تور آفیس‌گردی: دفتر کار 1stdibs


۸.    آثاری هنری

یکی از کارهایی که در جهت زیباسازی محل کار خود انجام دادیم، نصب برخی تابلوهای نقاشی در بخش های مختلف آفیس بوده است. این کارها نوعی حس راحتی به کارمند می دهد تا بتواند در محیطی آرام و سرشار از هنر، خلاقیت بیشتری از خود نشان دهد.

تور آفیس‌گردی: دفتر کار 1stdibs (عکس شماره 5 ادیت شود)


۹.    شبیه سازی خانه

از آنجایی که برنامه نویس های ما ساعات بسیار طولانی پای کامپیوتر در حال کد زدن هستند، برای اینکه خستگی و فشار کار را خیلی احساس نکنند، فضایی همانند اتاق نشیمن خانه درست کرده ایم تا با آرامش در هر کجا که می خواهند کارخود را انجام دهند. درست مانند زمانی که در خانه روی کاناپه با لپ تاپ کار می کنند، اینجا هم می توانند همین روند را ادامه دهند.

تور آفیس‌گردی: دفتر کار 1stdibs


۱۰.    وسایل دکوری

تقریبا در هیچ دفتر کاری وسایل تزئینی استفاده نمی شود. اما ما برای القای بیشتر حس خانه، در گوشه و کنار دفتر وسایل تزئینی قرار داده ایم که از فروشگاه خودمان خریداری شده اند.

تور آفیس‌گردی: دفتر کار 1stdibs


۱۱.    جزئیات شیک و لوکس

کارمندان ما به وسایل و محیط های جدید علاقه بسیاری دارند. به همین منظور، سیاست ۱stdibs این است که هر چند وقت یکبار وسایل دکوری لوکس به دفتر اضافه کند. این کار موجب ایجاد تنوع نیز می شود.

تور آفیس‌گردی: دفتر کار 1stdibs


۱۲.    David Rosenblatt

مدیر فروشگاه اینترنتی ۱stdibs

تور آفیس‌گردی: دفتر کار 1stdibs


برچسب ها : , , , ,

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.


برچسب ها