یک دانا

آموزش کاهش وزن ۱۰ کیلویی فقط در ۱ ماه

آموزش کاهش وزن ۱۰ کیلویی فقط در ۱ ماه

۱۱ فروردین ۱۳۹۶

آموزش کاهش وزن 10 کیلویی فقط در 1 ماه

اگر دوست دارید در یک ماه به جای ۲ کیلو، ۱۰ کیلو وزن کم کنید و با تناسب اندامی که پیدا کرده اید در مهمانی همچون نگینی بدرخشید، گام های زیر را مطالعه کنید تا هرچه سریع تر به استایل مورد علاقه خود نزدیک شوید.

کاهش وزن ۱۰ کیلویی در یک ماه بدون ورزش

  1. باید از یک رژیم روزانه که حدود ۱۱۰۰ کالری انرژی به بدن شما می رساند استفاده کنید. در این رژیم شما نیاز به یک دفترچه یادداشت دارید. در ابتدا باید میزان کالری مواد غذایی رابدانید. سپس در طول روز برای خود برنامه ریزی کنید که چه مقدار غذا ، میوه یا هر نوع مواد غذایی مکمل ال-کارنیتین و مکمل ال- گلوتامین را می توانید بخورید. بعد میزان کالری آنها را جمع بزنید وقتی به ۱۱۰۰ کالری رسید باید دست نگه دارید و دیگر چیز اضافه ای نخورید.
  2. به جای سه وعده ی غذایی بزرگ، پنج وعده ی کوچک بخورید. این امر باعث می شود که متابولیسم شما در تمام روز فعال باشد و به لحاظ بصری به خوردن وعده های غذایی کوچک عادت کنید.
  3. برای میان وعده مصرف کیک و شیرینی و . . . را کنار بگذارید. زیرا میزان کالری روزانه شما را به طور وحشتناکی بالا می برد.شما باید از میان وعده ای استفاده کنید که ۲ کار را برای شما انجام دهد یکی اینکه شما را سیر کند و دیگری اینکه برای بدن شما مضر نباشد. بهترین گزینه که برای سلامت روده ها هم مناسب است مصرف روزانه یک عدد سیب است.
  4. حداقل ۱۰ تا ۱۲ لیوان آب در روز بنوشید. تمام نوشیدنی های غیر رژیمی نظیر، نوشابه، آب میوه، شیر، چای شیرین و الکل را قطع کنید. با مصرف این نوشیدنی های در واقع تنها کالری دریافت کرده اید، زیرا کالری بسیار بالایی دارند و البته ارزش غذایی آنها پایین است. اگر به تنوع بیشتری در برنامه ی غذایی خود نیاز دارید، نوشابه ی رژیمی، چای شیرین نشده و قهوه سیاه گزینه های کم کالری مجاز هستند.
  5. علاوه بر آنچه می خورید ، باید آنچه که می نوشید را هم یادداشت کنید. مصرف آب کافی موجب می شود تا شما کمی احساس سیری کنید و سلامت کلیه ها را هم به همراه دارد. وقتی آب کافی بنوشید در نتیجه ادرار کافی هم خواهید داشت.همراه با ادرار مواد دفعی بدن خارج می شود که از این رو بدن سالم تری خواهید داشت.
  6. برای کمک به کاهش گرسنگی و هوس روزانه یک مکمل، از جمله اسید آمینه ال-گلوتامین مصرف کنید . همچنین، برای افزایش چربی سوزی به رژیم روزانه ی خود مکمل ال-کارنیتین را اضافه کنید.
  7. برای اینکه امید بیشتری برای کاهش وزن داشته باشید نباید روزانه خودتان را وزن کنید. زیرا تفاوت زیادی ندارد، مگر در حد چند گرم. این کار را هفنگی انجام دهید تا کاهش چشم گیری که اتفاق می افتد را با تمام وجود لمس کنید.
  8. در طول رژیم غذایی روزانه یک مولتی ویتامین مصرف کنید. این کار کمک می کند تا مطمئن شوید که بدن شما حتی با کاهش دریافت کالری مواد لازم خود را دریافت می کند.

 

با تشکر از ehow و phow – جمع آوری و ویرایش: یک دانا

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.


برچسب ها